114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
• євростандарт якості;
• суперсильна фіксація;
• міцний і еластичний клейовий шов;
• екологічно чистий;
Клей акриловий "Супер монтаж" - це високоякісний акриловий монтажний клей, призначений для проведення зовнішніх і внутрішніх ремонтно-монтажних робіт, для швидкого і якісного склеювання всіх порід деревини, ДСП, ДВП, ламінату, паркету, лінолеуму, ковроліну, пінополістиролу, пінополіуретану, скла, шпалер, облицювальної плитки, гіпсу, гіпсокартону, пробки, бетону, кераміки і т.п. Ідеально підходить для використання в якості ущільнювача при виправленні дефектів або стиків поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 0,40 кг |
| Температура при нанесенні | +5...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+100 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 24-48 годин |
| Основа | акрилова |