142,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
• євростандарт якості;
• висока початкова сила зчеплення;
• можливість виконання робіт при мінусових температурах;
• міцний високоеластичний і водостійкий шов;
Клей каучуковий Надміцний ТМ Lacrysil - це високоякісний монтажний клей, призначений для швидкого і надійного приклеювання важких конструкцій, для кріплення кесонів, гіпсокартонних плит, порогів, стінових панелей, зовнішньої обшивки, підвіконь, віконних і дверних рам, приклеювання керамічних плит, ПВХ, ДСП, металу, пластику, гуми, елементів з деревини, піни і гіпсу до традиційних поверхонь. Вихід клею при нанесенні суцільним валиком діаметром 4 мм складає 17м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 0,36 кг |
| Температура при нанесенні | -10...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+90 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 24-48 годин |
| Основа | каучукова |