Особливості
• відмінна адгезія до гладких та пористих поверхонь;
• легко наноситься на вертикальні поверхні;
• водостійкий;
• не містить розчинників.
Опис
Клей "Рідкі цвяхи" - високоякісний професійний акриловий водно-дисперсійний клей для універсального застосування. Клей призначений для проведення зовнішніх та внутрішніх ремонтно-монтажних робіт, для швидкого та якісного склеювання всіх порід деревини, ДСП, ДВП, ламінату, паркету, лінолеуму, ковроліну, пінополістиролу, пінополіуретану, скла, шпалер, облицювальної плитки, гіпсу, гіпсокарт. бетону, кераміки тощо. Ідеально підходить для використання як ущільнювач при закладенні дефектів або стиків поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 0.28 кг |
| Температура при нанесенні | +5...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+80 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 48 годин |
| Основа | акрилова дисперсія |