566,04 ₴
Клей для шпалер, склополотна та склошпалер LUX ADHESIVE – це професійний клей для шпалер, призначений для приклеювання скловолокнистих шпалер і полотен, всіх видів важких шпалер, шпалер під фарбування, шпалер з текстилю та вінілу, шпалер на флізеліновій та поліестеровій основах, важких, тіснених, структурних, тафтингових. , джутових тканин у сухих приміщеннях на бетонні, пінобетонні, оштукатурені, зашпакльовані, гіпсокартонні та пофарбовані поверхні.
Особливості
• прозорий при висиханні;
• екологічно чистий;
• висока здатність клеїти;
• готовий до застосування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 5 кг |
| Колір | прозорий |
| Температура при нанесенні | +5...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+80 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 24 години |
| Основа | акрилова |