121,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Особливості
• кришталево-прозорий шов;
• запобігає проникненню повітря та вологи через тріщини та стики;
• забезпечує міцне склеювання та герметизацію;
• водостійкий;
• підвищена адгезія до будівельних матеріалів.
Опис
Призначений для надійного склеювання - герметизації, ущільнення різних будматеріалів, конструкцій усередині та зовні приміщень, для герметизації щілин, тріщин між різними поверхнями, а також для приклеювання різних будматеріалів - дерево, метал, кераміка, вироби з ПВХ, гіпсокартону, скла в мінеральних основах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 0.28 кг |
| Температура при нанесенні | +18...+22 °C |
| Температура експлуатації | -40...+80 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 48 годин |
| Основа | акрилова |