121,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Для герметизації з'єднань дерева, паркету, цементу, металу, каменю.
Призначений для ефективної герметизації та заповнення швів, тріщин, щілин на дерев'яних поверхнях, паркет, стиках дерев'яних конструкцій з оштукатуреними, бетонними, кам'яними поверхнями.
Особливості
• висока адгезія до дерева, цегли, каменю, металу, бетону, ПВХ;
• еластичний шов;
• екологічно чистий;
• стійкий до впливу води і УФ-випромінювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 0,40 кг |
| Колір | венге |
| Температура при нанесенні | +10...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+100 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 48 годин |
| Основа | акрилова |