
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
• містить високоякісні антисептики;
• надійний захист від грибків та плісняви;
• високо еластичний (до 500%) шов, витримує;
• деформації до 35%;
• паропроникний;
• легко фарбується;
Призначений для ущільнення та надійної герметизації швів, тріщин та стиків при будівельних, ремонтних та монтажних роботах в приміщеннях з високою вологістю (ванні кімнати, душові, кухні, пральні, туалети) між різними матеріалами (скло, деревина, кераміка, метал, ПВХ) усередині та зовні приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 0.15 кг |
| Температура при нанесенні | +5...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+80 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 24-48 годин |
| Основа | акрилова |