136,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
• висока термостійкість до +1500°C;
• стійкий до прямого впливу вогню;
• димо-та газонепроникний після висихання;
• не кришиться і не тріскається після затвердіння;
Герметик вогнестійкий чорний - це однокомпонентний вогнестійкий герметик, призначений для тривалого ремонту, герметизації з'єднань, тріщин, щілин і стиків в камінах, печах, топках, димоходах. Можливість використання для ремонту вихлопних систем автомобілів і мотоциклів. Не застосовувати як ущільнювач для систем центрального опалення, газового обладнання та еластичних з'єднань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 0,55 кг |
| Температура при нанесенні | +5...+35 °C |
| Температура експлуатації | -50...+1500 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 24-48 годин |
| Основа | силікатна |