289,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Особливості
• 100% водонепроникність;
• термін експлуатації – 15 років;
• висока еластичність 400%;
• можливість тонування;
• має властивості звуко- та шумоізоляції.
Опис
Призначена для гідроізоляції покрівельних покриттів (рулонних, цементно-піщаних, залізобетонних та ін.), покриттів для ванних кімнат та підвалів, замазування швів та тріщин, створення гідроізоляційної мембрани при монтажі електричної теплої підлоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 1.2 кг |
| Температура при нанесенні | +10...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+100 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Основа | акрилова |