500,04 ₴
Особливості
• євростандарт якості;
• висока здатність клеїти «Все на все»;
• водостійкий міцний клейовий шов;
• довговічність склеювання;
• екологічно чистий.
Опис
Клей "Скажена липучка" - це високоякісний однокомпонентний акриловий клей для настінних і підлогових покриттів з нульовим сповзанням. Продукт характеризується високою адгезією до всіх поверхонь. Після висихання утворює водостійкий міцний клейовий шов. Витримує великі навантаження та деформації та забезпечує довговічність склеювання. Продукт є екологічно чистим та не містить розчинників. Виготовлений за європейськими стандартами якості. Універсальний монтажний клей на акриловій основі "Божевільна липучка" ТМ Lacrysil є унікальним продуктом і застосовується для робіт з усіма "складними" основами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 3 кг |
| Температура при нанесенні | +5...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+80 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 24-48 годин |
| Основа | акрилова |