289,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Особливості
• євростандарт якості;
• «нульове» вертикальне сповзання;
• економічність (менша витрата у 4-5 разів);
• водостійкий міцний клейовий шов;
• довговічність склеювання;
• значно скорочує час проведення робіт порівняно із клеями на базі сухих сумішей.
Опис
Клей "Для плитки та мозайки" – це високоякісний водно-дисперсійний акриловий клей, призначений для облицювання керамічною, скляною, фаянсовою плиткою, каменем, мозаїкою всіх типів та ін. Клей готовий до застосування та є екологічно чистим продуктом. Ідеально підходить для маленького формату плитки та каменю. Матеріал вібростійкий та еластичний. Витримує великі навантаження та забезпечує довговічність склеювання. Підходить для підлог з підігрівом та точкового приклеювання ізоляційних матеріалів: пінополістиролу, пінополіуретану, мінеральної вати, скловати, оргаліту, звукопоглинаючих панелей на стелю та стіни з традиційних матеріалів та плит на основі дерева.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу, що приклеюється | Плитка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 3 кг |
| Температура при нанесенні | +8...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+90 °C |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Час висихання | 24-48 годин |
| Основа | акрилова |