1 519,02 ₴
Особливості
• євростандарт якості;
• відмінна адгезія до синтетичних матеріалів та пористих поверхонь;
• водостійкий клейовий шов;
• зберігає еластичність та залишкову липкість протягом тривалого часу.
Опис
Клей для покриттів для підлоги "Ультра Лип" - це високоякісний однокомпонентний акриловий клей, призначений для приклеювання різних підлогових покриттів. Насамперед, рекомендований для таких матеріалів, як лінолеум побутовий, лінолеум безосновний, лінолеум на спіненій та ворсовій основах, а також килимових та пробкових покриттів, у тому числі, паркету, гомогенної плитки ПВХ для підлог, напівгнучкого вінілу та вінілу на натуральній або синт. . Можна використовувати при приклеюванні пробки на основі джуту, кокосового волокна з латексною основою, покриттів з піноматеріалу, пінополіуретану, каучуку, нетканих ворсових килимів на основі поліестеру, ДСП і фанери та інших матеріалів на традиційні поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacrysil |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасовка | 12кг |
| Температура при нанесенні | +5...+35 °C |
| Температура експлуатації | -40...+100 °C |
| Термін зберігання | 1.2 кг |
| Час висихання | 24 - 48 годин |
| Основа | акрилова |